Kurumsal KimliğimizElektronik Güvenlik Sistemleri sektörünün lider firmalarından olan ALARMSAN, 14 yıldır dünyanın önde gelen elektronik güvenlik markalarının distribütörlük hizmetini vermektedir. Yüksek kalite, uygun fiyat ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sisteminde uygulamayı ilke edinen ALARMSAN, ülke çapında geniş bir dağıtım ağına sahip olmakla beraber, proje uygulamalarında ise sektörün en önemli çözüm ortaklarındandır.

Bünyesinde bulunanALARM38 Alarm İzleme Merkezi ile birlikte proje bazlı uygulamalarda da fark yaratan çalışmalara imza atan ALARMSAN, güvenlik kamera ve kayıt cihazlarında SPEZIA markası, alarm ve kartlı geçiş sistemlerinde ise CROW markası ile çok geniş bir ürün portföyü ile hizmet vermektedir.

ALARMSAN Güvenlik Sistemleri Görüntülü  Kapı Giriş Sistemlerinde uzun yıllara dayanan tecrübelerinin ürünü VPON Görüntülü Kapı Giriş ve Çevre Kontrol Sistemleri ile müşterilerinin hizmetindedir. Her ölçekteki projeye uygun profesyonel çözümler sunan VPON Görüntülü Kapı Giriş ve Çevre Kontrol Sistemleri; villa, müstakil ev ve işyerlerinde kullanabileceği gibi, çok konutlu apartmanlar veya çok konutlu sitelerde de etkin biçimde kullanılır.

VPON markası günümüz ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürünlerini sürekli çağımız inşaat teknoloji ve sistemlerine göre geliştirmektedir. Örneğin çok girişli, içerisinde birçok villa, apartman, güvenlik kulübeleri, hizmetli daireleri bulunan sitelerde kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik mükemmel video/audio iletişim ve CCTV Kamera destekli çevre güvenliği sağlar.

Bunun yanı sıra VPON, kullanıcılarına bina girişlerinde diledikleri takdirde anahtar kullanımını gerektirmeyen yeni teknolojik çözüm alternatifleri sunar. Ayrıca, iç mekânlarda hırsız/yangın ihbar sistemini de içinde barındıran nitelikli, kompakt modelleri mevcuttur.

 

"Dünyada hiç bir firma hiç bir ürünü daha kalitesiz yapmadan daha ucuza satamaz. bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri peşinen kabul etmektir. "