Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Ev veya işyerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. istenmeyen durumu algılar ve alarm verir. Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. istenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. içerideki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi veya özel bir uzaktan kumandası ile gerçekleşir.

Kullanıcı profilleri içerisinde kendi veya yakınları kötü bir soygun deneyimi yaşamış,veya soyulma tehlikesi geçirmiş kişiler öne çıkmaktadır.Yani insanlar kendileri veya komşuları böyle bir tehlike geçirmeden bu tip korunma sistemlerini edinmeyi ertelemektedirler.

Artık artan soygun olaylarından korunmak için,çelik kapıya güvenmek,amatör güvenlik sistemlerine güvenmek zorunda kalmak ya da evimizi demir parmaklıklara hapsetmeye gerek yok. Atacağınız küçük bir adımla sevdiklerimizi güven altına alabileceksiniz. Bunun için alarm ve güvenlik merkezi ekibi 7/24 sizlerin güvenliği için çalışıyor.

Evinizin içindeyken veya dışındayken,hem sevdiklerinizi hem de evinizi hırsızlardan 7/24 emniyet birimleriyle irtibatlı korumanın bedeli sadece ÇOK UCUZ..

Evinize kuracağımız “Güvenlik Çemberi” nden gelen sinyaller 7 gün 24 saat Alarmsan ekiplerince değerlendirilerek müdahale edilmektedirler.

Ev Alarmı Güvenlik Çemberinde neler var?

Evinize özel hazırlanmış alarm sistemi

7/24 Alarmsan aboneliği

Soygun,Yangın,Gaz kaçağı,su baskını,sağlık alarmı durumlarına karşı esnek tasarım

Sınırsız teknik destek

Tatil durumlarında özel takip